Olimpiai-, világ- és Európa-bajnokok voltak a pályabírók a rákosmenti ovisok versenyén

Oszd meg másokkal!

Desktop
(forrás: rakosmente.hu)

Március 3-án rendezték meg 23. alkalommal a Makk Marci Egészség és Sportrendezvényt, ezúttal a Kőrösi tornatermében, a Napsugár óvoda szervezésében.

Az óvodások csapatai mellett ezúttal olimpiai-, világ és Európa-bajnokok látták el a pályabírók szerepét, amiért Garda Krisztina Euróba-bajnok válogatott vízilabdázót illeti a köszönet: hívó szavára eljött Bujka Barbara, Európa-bajnok válogatott vízilabdázó, Dombi Rudolf, olimpiai- és Eb-bajnok kajakozó, Hadfi Dániel Eb-bajnok cselgáncsozó, Hajmási Éva Eb-bajnok, olimpián ezüstérmes kerekesszékes tőrvívó, valamint Hoffmann Károly kungfu világbajnok.

A sorversenyek végső kerületi győztese 2018-ban is a rákoshegyi Hétszínvirág Óvoda csapata lett, akárcsak a tavalyi évben, ezért ők őrzik ismét egy évig a Makk Marci egészség és sportrendezvény vándorserlegét. Második helyen végzett az Összefogás, míg a dobogó harmadik fokára a Hófehérke Óvoda csapata állhatott - olvasható az önkormányzat honlapján.